Garry Chalk

Garry Chalk

Celé jméno: Garry Gordon Marcus Chalk
Místo narození: Southampton, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Cold Squad, The Killing, Cedar Cove

Datum narození: 17.2.1952 (66 let)

Garry Chalk se narodil roku 1952 v Anglii, odkud se se svou rodinou roku 1957 přestěhoval do Kanady, konkrétně do Vancouveru v Britské Kolumbii. Roku 1978 byl členem profesionálního divadla, a proto netrvalo dlouho a brzy se z něj stal filmový a televizní herec.

Od roku 1980 má na svém kontě nespočet televizních a filmových rolí, ale bohužel se z valné většiny jedná o pouhé vedlejší role. Kromě hraní se věnuje i dabování, protože nadaboval spoustu animovaných postav.


Z jeho hrané tvorby zmiňme například účast na filmech Nick Fury, zvláštní agent, Pravda či Blonďatá a blonďatější. Co se týče seriálů, tak se například objevil v projektech M.A.N.T.I.S., Beggars and Choosers, Stargate SG-1, The Killing, Cedar Cove, Blackstone či Arrow. Velkou roli ztvárnil v letech 1999 – 2005 v seriálu Cold Squad, kde si zahrál Andrewa Pawlachuka.

Foto: AMC


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.