Garry Pastore

Garry Pastore

Celé jméno: Garry Pastore
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: The Deuce

Datum narození: 2.12.1961 (62 let)

Garry Pastore je americký herec, kaskadér, režisér a spisovatel, který se narodil v New Yorku, a to konkrétně v Great Kills na Staten Islandu. Má celkem pět sourozenců, přičemž jedním z nich je i hudebník Eric Blackwood. Dále je jeho bratrancem herec Vincent Pastore.

Původně se živil prací divadelního rekvizitáře, ale v roce 1980 se začal věnovat herecké kariéře. I přesto se však i nadále podílí na přípravě natáčecích lokací a oblečení. Jeho práci jsme mohli vidět například v seriálech Third Watch, Law & Order: Trial by Jury, 30 Rock, Person of Interest a The Path či několika známých filmech.

Jako herec se dokázal prosadit už několikrát, nicméně většinou mívá menší role. Zpočátku vystupoval pod jménem Garry Blackwood, ale nakonec si ponechal své rodné příjmení. Svou zřejmě jedinou větší seriálovou roli si zahrál v seriálu The Deuce, kde v letech 2017–2018 vystupoval jako mafián Matty Ianniello.

Herec je skutečně všestranný, protože kromě hraní a plánování vzhledu lokací se podílí i na choreografii kaskadérských kousků. Pracoval například na seriálech Swift Justice a Billions nebo filmech Godzilla, Temný rytíř povstal a The Amazing Spider-Man 2.

Aktuálně bydlí v Central New Jersey, a to se svou ženou Melody a se svými čtyřmi dětmi.

Foto: HBO


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Matty Ianniello 2017 2018 2

Filtr seriálů