Gary Weeks

Gary Weeks

Celé jméno: Edson Gary Weeks
Místo narození: Wiesbaden, Hesensko, Západní Německo
Známé projekty: Wicked Wicked Games, Outer Banks

Datum narození: 4.6.1972 (52 let)

Gary Weeks je americký herec, scenárista a producent, který se narodil roku 1972. Vyrůstal sice v americkém státě Georgie, ale narodil se na americké letecké základně v Západním Německu. Vystudoval University of Georgia a Georgia State University, a jakmile měl po škole, dal se na herectví.

Kariéru odstartoval roku 1998 v Los Angeles. Po několika epizodních rolích v různých seriálech se dokázal déle zdržet v seriálu Star Trek: Enterprise, v němž si však zahrál nepojmenovanou postavu inženýra. První výrazná role přišla až v letech 2006–2007, kdy si zahrál Toma Andersona v seriálu Wicked Wicked Games.

V následujících letech měl především malé role. Po rolích v mýdlových operách All My Children a Days of Our Lives si výraznější vedlejší postavy zahrál například v seriálech Burn Notice, Resurrection, Finding Carter, Greenleaf, The Haves and the Have Nots, Cloak and Dagger a Outer Banks.

Herec je bratrem Tonyho Weekse a Sherri Toney. I když se během studia převážně věnoval sportování, nakonec se rozhodl pro jiný druh kariéry. Kromě herectví se také věnuje produkování seriálů, na svém kontě má více jak 15 seriálových a filmových projektů.

Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Cloak and Dagger Greg Pressfield 2018 2018 1

Filtr seriálů