George Eads

George Eads

Celé jméno: George Coleman Eads III
Místo narození: Fort Worth, Texas, USA
Známé projekty: Savannah, CSI, MacGyver

Datum narození: 1.3.1967 (57 let)

George vyrůstal ve městě Belton v Texasu. V roce 1985 odmaturoval ze školy Belton High School a v roce 1989 vystudoval obor marketingu na Texas Tech University. Než se dal George na hereckou kariéru, tak po nějakou dobu pracoval v marketingu.

Aby se mu splnil sen o herecké kariéře, tak se přestěhoval do Los Angeles. Svou první roli získal v soap opeře Savannah (1996 – 1997). Jeho postava zemřela hned v první epizodě, avšak jelikož se stal oblíbeným hercem, tvůrce jej přivedli zpět do druhé řady jako dvojče zemřelého, a to už i v hlavní roli. Avšak jeho velká role, která jej proslavila po celém světě, přišla v roce 2000, a to se seriálem CSI: Crime Scene Investigation. Eads zde ztvárňuje forenzního technika Nicka Stokese a tuto roli zastával až do roku 2015. Během působení v kriminálce se zhostil i několika rolí v televizních filmech. Po ukončení éry v CSI však zůstal nadále u stanice CBS, jelikož se stal jednou z hlavních postav v nové verzi seriálu MacGyver, kde ztvárňuje Jacka Daltona, parťáka speciálního agenta Anguse MacGyvera.

V roce 2011 se George oženil s herečkou Monikou Casey, se kterou má také jednoho potomka. Nicméně v roce 2015 se pár rozvedl.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
MacGyver (2016) Jack Dalton 2016 2019 3

Filtr seriálů