Gillian Alexy

Gillian Alexy

Celé jméno: Gillian Alexy
Místo narození: Perth, Austrálie
Známé projekty: McLeod's Daughter­s, Damages, Outsiders

Datum narození: 13.3.1986 (38 let)

Gillian Alexy je australská herečka. Hereckou kariéru započala už v deseti letech, debutovala v televizním seriálu Bush Patrol. Následující rok se objevila v hlavní roli v dětském seriálu The Gift, kde hrála celou první sezónu. Její druhá hlavní role byla v seriálu Parallax, který byl znovu po jedné řadě zrušen. Známá se stala díky oceňovanému seriálu McLeod's Daughter­s, kde hrála Tayler Geddesovou. Objevila se zde na konci šesté řady, kdy přijela do Drovers Run, aby se pomstila Reganu McLeodovi, který byl zodpovědný za smrt jejího otce.

Další televizní seriály, ve kterých hrála jsou, Fast Tracks, All Saints, The Strip, Packed to the Rafters a Home and Away. V roce 2011 se začala objevovat v seriálech Law & Order: Special Victims Unit a Blue Bloods. V roce 2007 si zahrála v australském filmu West, kde hrála podpůrnou roli vedle herců Khan Chittenden a Nathan Phillips.

Alexy také získala hlavní roli v připravovaném seriálu NCIS: Red na začátku roku 2013. Postavu si zahrála ve dvou dílech NCIS: Los Angeles, které sloužily jako otvírací pro spin-off. Seriál nakonec zelenou nezískal.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS: New Orleans Savannah Kellyová 2015 2015 1

Filtr seriálů