Hannah Einbinder

Hannah Einbinder

Celé jméno: Hannah Einbinder
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Hacks, North Hollywood, How To Be Broke

Datum narození: 21.5.1995 (28 let)

Einbinder je dcerou komediálního spisovatele Chada Einbindera a členky Saturday Night Live Laraine Newmanové. Její rodina je židovská a vyrostla v Los Angeles. Mezi její idoly patří Dana Gould, Janeane Garofalo, Bo Burnham a Maria Bamford. Získala bakalářský titul v oboru televizního psaní a produkce na Chapman University.

V roce 2019 se objevila na předních příčkách New Faces na festivalu Just for Laughs a byla jmenováná National Public Radiem jako jedna z 10 výjimečných komiků, které můžete sledovat. Byla také jmenována jednou z nejlepších nových a budoucích komiků magazínem Vulture.

V televizi debutovala v březnu 2020 v pořadu The Late Show se Stephenem Colbertem, v té době byla nejmladší osobou, která v pořadu vystoupila se stand-up. Bylo to její poslední stand-up vystoupení po dobu patnácti měsíců, kdy začínala pandemie COVID-19.

V roce 2021 ztvárnila roli Avy v seriálu Hacks na HBO Max spolu s Jean Smart a Carlem Clemons-Hopkinsem. Show obdržela celkem 15 nominací na Emmy, včetně hereckých nominací pro Hannu, Smart a Clemons-Hopkinse. Seriál byl obnovený pro druhou sezónu v červnu 2021.

Foto: Instagram Hannah Einbinder


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Hacks Ava Daniels 2021 2

Filtr seriálů