Harry Styles

Harry Styles

Celé jméno: Harry Styles
Místo narození: Redditch, Velká Británie
Známé projekty: Eternals, Dunkirk, My Policeman

Datum narození: 1.2.1994 (30 let)

Harry Styles je anglický zpěvák, skladatel a v neposlední řadě taktéž i herec. Již od malička měl rád zpěv, jeho velkým vzorem byla skupina The Beatles a Elvis Presley. Na střední škole zpíval ve skupině White Eskimo. Harry Styles byl taktéž účastníkem pěvecké soutěže The X Factor, kde ovšem sólově neuspěl.

Měl ale štěstí a seznámil se s Niallem Horanem, Louisem Tomlinsonem, Liamem Paynem a Zaynem Malikem. Společně dali dohromady ryze chlapeckou kapelu One Direction. Kapela zaznamenala enormní úspěch a hned jejich úvodní píseň What makes you beautiful se stala v roce 2011 celosvětovým hitem. One Direction byla vzorem pro mladé dívky, kteří po chlapcích bezmezně prahly.

Kapela ale neměla dlouhou historii a v roce 2016 se rozpadla, kdy každý se rozhodl jít svou vlastní cestou zpěváka. Tam je mimo jiné úspěšný i Harry Styles, který ovšem přičuchl i k herectví. Přihlásil se na konkurz snímku Dunkirk, kdy si ho vybral sám režisér Christopher Nolan. Ten v té chvíli ani nevěděl, kdo je Harry Styles a že kdysi byl v nějaké známé, pěvecké kapele. Styles taktéž získal roli Erose ve filmu Eternals.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avengers Eros 2021 2021 1

Filtr seriálů