Hayley Erin

Hayley Erin

Celé jméno: Hayley Erin Feil
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: General Hospital, Pretty Little Liars: The Perfectionists

Datum narození: 13.7.1994 (30 let)

Hayley Erin je americká herečka, který se narodila v Los Angeles, a to roku 1994. Herectví se začala věnovat už roku 2003, kdy byla obsazována do různých dětských rolí. Z jejích počátků zmiňme například seriály MADtv a Emily's Reasons Why Not, ve kterých měla výraznější role.

V letech 2008–2010 se často věnovala mýdlové opeře The Young and the Restless, kde si zahrála Abby Carlton. Poté jsme ji mohli vidět v seriálu Melissa & Joey, kde ztvárnila Noelle. Další velké role se dočkala v letech 2015–2019, kdy si zahrála postavu Kiki Jerome v seriálu General Hospital. Tato postava se tu objevovala už dříve, ale musela být přeobsazena.

Její prozatím poslední velkou rolí je postava Taylor Hotchkiss, kterou si roku 2019 střihla v seriálu Pretty Little Liars: The Perfectionists. Patřila tu sice mezi hlavní herce, ale seriál byl po první řadě zrušen, a tak se mu nemohla věnovat delší dobu.

Herečka chodila s modelem Loganem Luedtkem, se kterým dokonce byla i zasnoubená, ale pár se nakonec rozešel. Aktuálně je s Adamem Fergusem, kterého si roku 2020 vzala za muže.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Pretty Little Liars: The Perfectionists Taylor Hotchkiss 2019 2019 1

Filtr seriálů