Ilfenesh Hadera

Ilfenesh Hadera

Celé jméno: Ilfenesh Hadera
Místo narození: New York, New York, USA
Známé projekty: Billions, Baywatch, Master of None

Datum narození: 1.12.1985 (38 let)

Ilfenesh Hadera se narodila 1. prosince 1985 v New Yorku ve Spojených státech a jak ona sama říká, miluje všechno, co má něco společného s „Velkým jablkem“. Vystudovala Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts a studovala také herectví na Harlem School of Arts.

Ale herectví, a také její rodinný život, není všechno, čemu se naplno věnuje. Ilfenesh vždy bojuje za dobrou věc. Spolupracovala například s Africkým výborem pro zlepšení kvality života chudých afrických občanů, mluví hodně o tom, jakým způsobem můžeme imigrantům pomáhat lépe a rychleji se integrovat, ale také jim poskytnout bydlení a jídlo. Rovněž ráda mluví o přírodě a způsobu, jakým ji můžeme chránit. Ráda sdílí spoustu fotek se zvířaty, aby pozvedla povědomí o těchto tématech.

V roce 2010 měla svůj filmový debut ve filmu 1/20. Od té doby získává různé role v televizních seriálech a filmech jako Da Brick, The Blacklist, Oldboy, Show Me a Hero, a Chi-Raq. Můžete ji znát taky ze seriálu Billions, kde hraje Deb Kawi a je také známá díky filmu Baywatch (2017), kde hraje postavu Stephanie Holdenové po boku herce Dwayna Johnsona.

Embed from Getty Images

Foto: Instagram Ilfenesh Hadery

Autor profilu: @ebbie.miner


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Billions Deb Kawi 2016 2017 2

Filtr seriálů