Isaac Hempstead Wright

Isaac Hempstead Wright

Celé jméno: Isaac William Hempstead
Místo narození: Kent, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Game of Thrones

Datum narození: 9.4.1999 (24 let)

Isaac Hempstead Wright, známý také jako Isaac Hempstead-Wright, původně nechtěl být hercem. Když se na své škole vyhýbal hraní fotbalu, tak narazil na dramatický kroužek, díky čemuž projevil zájem o herectví. Studoval na Queen Elizabeth Grammar School.

Jeho zatím největší rolí je postava Brandona Starka ze seriálu Game of Thrones, která je jednou z hlavních postav celého seriálu. Kromě toho se objevil v několika filmech, kde však sehrál menší role. Roku 2014 byl součástí seriálu Family Guy, kde v jedné epizodě namluvil postavu Aidana.

Isaac žije se svou rodinou v rodném Kentu. Isaac v jednom rozhovoru prozradil, že si šetří své peníze na vysokou školu, kde chce získat titul doktora.Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Game of Thrones Brandon Stark 2011 2019 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů