Jai Rodriguez

Jai Rodriguez

Celé jméno: David Jai Rodriguez
Místo narození: Brentwood, New York, USA
Známé projekty: Malibu Country, Eastsiders

Datum narození: 22.6.1979 (44 let)

Jai Rodriguez je americký herec a muzikant, který se narodil roku 1979 v New Yorku. Je italského a portorikánského původu a studoval na Long Island High School for the Arts, kde se zaměřoval na muzikály. Kromě toho byl i na Smithtown Christian School a Smithtown High School.

Herectví se věnuje už od roku 1993, přičemž zpočátku vystupoval pouze v divadlech. Do televize a na filmová plátna pronikl až na začátku 21. století, nicméně divadelnictví se nikdy nepřestal věnovat. Výraznějších rolí se však dočkal až ve druhé dekádě.

Nejdříve na sebe upozornil rolí Geoffreyho, kterého si v letech 2012–2013 zahrál v seriálu Malibu Country. Poté si střihl výraznější vedlejší role v seriále How I Met Your Mother, Kingdom a Not Looking. Trochu výrazněji se objevil i v seriálu Eastsiders, kde v letech 2015–2019 příležitostně vystupoval jako Jimmy.

Kromě herectví se věnuje i zpěvu, ale na svém kontě nemá moc singlů. Spíše svůj zpěv uplatňuje u rolí, u kterých je vyžadován zpěv. Dále se herec věnuje i psaní knih, na svém kontě jich má hned několik, přičemž většina z nich se prodává velmi dobře. Rodriguez otevřeně přiznal, že je gay.

Foto CC BY 2.0 Greg Hernandez, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Tom 2011 2014 2

Filtr seriálů