Jillian Bell

Jillian Bell

Celé jméno: Jillian Leigh Bell
Místo narození: Las Vegas, Nevada, USA
Známé projekty: Workaholics, Idiotsitter, Holky na tahu

Datum narození: 25.4.1984 (40 let)

Jillian Bell je americká herečka a komička, která se narodila a vyrůstala v Las Vegas. Je dcerou Rona a Tanzy Bellových a má rumunské předky. Už od svých osmi let se věnuje improvizaci, a proto, když po vystudování střední školy přemýšlela nad tím, kam zamíří, jejím jednoznačným cílem se stala improvizační škola Groundlings v Los Angeles.

Hereckou kariéru odstartovala roku 2006, kdy se začala objevovat v různých komediálních skečích. Více se dokázala prosadit až po roce 2012, kdy získala několik větších rolích. Nejdříve si zahrála například v seriálech Partners či Eastbound & Down.

Pamatovat si ji můžeme z komedií 22 Jump Street, Husí kůže, Byla to divoká noc, Na férovku, pane učiteli, Holky na tahu, Brittany Runs a Marathon či Godmothered. Během toho se v letech 2011–2017 věnovala komediálnímu seriálu Workaholics, kde se objevovala jako Jillian Belk.

V poslední době namluvila několik animovaných postav. Tak se stalo například v projektech Dogs in a Park, SuperMansion, Human Discoveries, American Dad!, The Pole, No Activity, Bless the Harts, Green Eggs and Ham či Bob's Burgers. Dále si ještě zahrála například v komediálním seriálu Idiotsitter či dramatu Tales of the Walking Dead.

Foto: Sony


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Tales of the Walking Dead Gina 2022 2022 1

Filtr seriálů