Jimmy Kimmel

Jimmy Kimmel

Celé jméno: James Christian Kimmel
Místo narození: New York, New York, USA
Známé projekty: Jimmy Kimmel Live!, The Smurfs 2, Teen Titans Go! To the Movies

Datum narození: 13.11.1967 (56 let)

Nejslavnější moderátor večerních talk show, komik Jimmy Kimmel, se narodil v největším městě Spojených států dne 13. listopadu 1967. Po vychození základní školy se jeho rodina přesunula do Las Vegas, kde Jimmy úspěšně odmaturoval a následně navštěvoval vysoké školy ve Phoenixu a právě Las Vegas, které ovšem nikdy nedokončil.

Už na střední škole začal Jimmy pracovat v rádiu, kde moderoval rádiové talk shows a následně se přesunul na kanál Comedy Central, kde v letech 1999 – 2003 moderoval několik pořadů. Po konci na CC přešel na ABC, kde dodnes uvádí mimořádně úspěšnou show Jimmy Kimmel Live!, kam si pravidelně zve hosty z řad popkultury, politiky či sportu. Vedle klasických rozhovorů umí Jimmy svou show zpestřit parodickým videem a nejrůznějšími soutěžemi.

Vedle své show Jimmy dvakrát moderoval předávání Oscarů i Emmy a častokrát se objevuje v cameo rolích různých filmů (Pitch Perfect 2, Ted 2). Nyní přichází jeho první větší role, Jimmy dostal šanci nadabovat Batmana ve filmu Teen Titans Go! To the Movies

Embed from Getty Images

Foto: Facebook Jimmyho Kimmela

Filtr seriálů