Joe Nieves

Joe Nieves

Celé jméno: Joe Nieves
Místo narození: Brooklyn, New York City, New York, USA
Známé projekty: How I Met Your Mother, Stuck in the Middle

Datum narození: 22.11.1977 (46 let)

Joe Nieves je americký herec, který se narodil roku 1977 v New Yorku. Hereckou kariéru odstartoval roku 1999, kdy získal svou první roli v televizi. Od té doby se věnuje především seriálům, ve kterých však bohužel nezískává nijak velké role.

Objevil se sice ve spoustě známých projektech, ale v nich si zahrál především epizodní role. Poprvé na sebe dokázal výrazně upozornit až v letech 2006–2007, kdy se objevil v seriálu Day Break jako Fencik. Zahrál si tu sice ve všech třinácti dílech, ale seriál byl ukončen hned po první sérii.

Už v té době se ale příležitostně věnoval seriálu How I Met Your Mother, kde v letech 2005–2014 působil jako barman Carl. Vystupoval tu sice v průběhu celého seriálu, ale roli tu měl skutečně malou. Kromě seriálu Day Break se v průběhu How I Met Your Mother objevil například i v seriálech 24 či The Mentalist.

Jeho zatím poslední velkou rolí je postava Toma Diaze, kterého si v letech 2016–2018 zahrál v seriálu Stuck in the Middle. Díky této roli na sebe konečně dokázal upozornit, protože ta v průběhu existence seriálu patřila mezi hlavní.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Carl MacLaren 2005 2014 8

Filtr seriálů