Josh Peck

Josh Peck

Celé jméno: Josh Peck
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: Mean Creek, Drake & Josh, The Wackness

Datum narození: 10.11.1986 (37 let)

Peck se narodil v New Yorku a vyrostl na Manhattanu. Navštěvoval Professional Performing Arts School. Se svým biologickým otcem se nikdy nesetkal. Vyrůstal se svou matkou Barbarou, která je trenérkou. Peck je Žid, stejně jako oba jeho rodiče. Během svého dětství měl astma a často zůstával doma a sledoval staré sitcomy. To ho inspirovalo věnovat se stand-up komedii.

Ve věku 10 let se objevil v The Rosie O'Donnell Show. Ve 13 letech mu byla nabídnuta role v The Amanda Show a na návrh své matky roli přijal a přestěhoval se do Los Angeles, aby se dále věnoval herecké kariéře.

Debutoval ve filmu Snow Day (2000) a pravidelně se objevoval v The Amanda Show až do konce seriálu v roce 2002. V roce 2001 hostoval v epizodě dramatu ER. Během tohoto období se objevil v několika nezávislých filmech, včetně Spun a Mean Creek z roku 2004, za které získal pochvalu od kritiků. Byl obsazen jako Josh Nichols v sitcomu Drake & Josh, který se začal vysílat v roce 2004 a získal tak uznání mezi mladým publikem. V roce 2006 si zahrál ve svém vlastním televizním filmu s názvem Drake & Josh Go Hollywood. Josh byl nominován na oblíbeného televizního herce na Nickelodeon Kids' Choice Awards 2008. K postavě Joshe Nicholse se vrátil v roce 2008 pro televizní film Merry Christmas, Drake & Josh.

V únoru 2020 bylo oznámeno, že byl obsazen do hlavní role amerického maršála Scotta Turnera II v pokračování série Turner & Hooch na Disney+. Seriál měl premiéru v červenci 2021 a po jedné sezóně byl v prosinci zrušen. V srpnu 2021 se Peck připojil k obsazení How I Met Your Father jako Drew, zástupce ředitele základní školy.

V červnu 2017 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Paige O'Brien. V srpnu 2018 pár oznámil, že čeká své první dítě. V prosinci se jim narodil syn Max. Peck se nerad dívá v televizi, protože je k sobě přehnaně kritický.

Foto: Instagram Joshe Pecka


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Father Drew 2022 2

Filtr seriálů