Joshua Bowman

Joshua Bowman

Celé jméno: Joshua Bowman
Místo narození: Berkshire, Velká Británie
Známé projekty: Revenge, So Undercover

Datum narození: 4.3.1988 (30 let)

Britský herec Joshua Bowman debutoval v roce 2007 v seriálu „Genie in the House“. Pak strávil dva roky hraním v seriálu „Holby City“ a objevil se ve filmech „13 Hours“, „Prowl“, „Exteriors“ a „Love's Kitchen“. Nejvíce se proslavil díky dvěma filmům z roku 2011 – The Last Keepers" a „So Undercover“ a pak především díky seriálu „Revenge“, ve kterém hrál v letech 2011 – 2014 postavu Daniela Graysona.

I když je hereckém poli poměrně úspěšný, nejvíce pozornosti se mu dostalo díky jeho milostným pletkám se zpěvačkou Amy Winehouse a zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. V roce 2011 krátce randil s Cassie Scerbo a v roce 2012 odstartoval jeho vztah s hereckou kolegyní Emily VanCamp, v roce 2017 se zasnoubili. V roce 2014 se stal tváří módních značek Penshoppe a John John.

Foto: ABC


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.