Julie Berman

Julie Berman

Celé jméno: Julie Marie Berman
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: General Hospital, Casual, Chicago Med

Datum narození: 3.11.1983 (40 let)

Julie Berman je americká herečka, která se v roce 1983 narodila v Los Angeles. Od šesti let se věnuje herectví. Svůj debut měla v rodinném seriálu 7th Heaven, kde se v sedmi dílech objevila jako nepochopená Shelby Connorová, kamarádka Lucy Camdenové. Během natáčení tohoto seriálu se ji podařilo získat další opakující roli v seriálu Once and Again. Také si zahostovala v ER a Boston Public a zahrála si vedle Shelley Long v televizním filmu Vanished Without a Trace (1999).

Její nejznámější role přišla v roce 2005. Zaujala na konkurzu soap opery General Hospital a dostala roli tvrdohlavé, problémové dcery Luke a Laury Spencerových, Lulu Spencerovou. Tu hrála až do roku 2013 v úctyhodných 1 077 dílech. Za roli získala v roce 2007 nominaci na cenu Daytime Emmy a v roce 2009 cenu vyhrála v kategorii Vynikající mladá herečka. Druhou cenu ve stejné kategorii získala následující rok. V roce 2013 získala svoji třetí Emmu, tentokrát ale v kategorii Vynikající podpůrná herečka.

Poté co opustila telenovelu, dostala hostující role v komediálních seriálech jako Two and a Half Men a Jane the Virgin. V roce 2015 získala opakující roli v komediálním seriálu stanice Hulu, Casual. Její postava Leia byla pro druhou řadu povýšena na hlavní. Později v témže roku se připojila k lékařskému seriálu Chicago Med, kde měla opakující roli dr. Samanthy „Sam“ Zanettiové.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Chicago Med Sam Zanettiová 2015 2016 1

Filtr seriálů