Kat Graham

Kat Graham

Celé jméno: Katerina Alexandre Hartford Graham
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko
Známé projekty: The Vampire Diaries

Datum narození: 5.9.1989 (34 let)

Kat Graham se narodila ve Švýcarsku. Její otec byl muzikálový producent a pradědeček velvyslancem Libérie. Její rodina se přestěhovala do Los Angeles, Když byly Kat čtyři roky, rodina se přestěhovala do Los Angeles.

Už od šesti let se začala objevovat v reklamách na Barbie, K-Mart, Pop Tarts a Edison. První důležitá role však přišla, když nahradila mladou Christinu Milian v seriálu Movie Surfers.

K jejím menším seriálovým rolím patří účast v seriálech Joan of Arcadia, Like Family, Grounded For Life, Lizzie McGuire, CSI, The O.C., Malcolm in The Middle, Strong Medicine a Hannah Montana. V patnácti letech byla vybrána choreografkou Fatimou na BET Awards jako taneční „křoví“ pro Lil Bow Wow. Tato zkušenost vedla k dalším tanečním příležitostem pro Missy Elliott, Pharrell, Jamie Foxx a choreografy Hi Hat a Michaela Rooneyho.

V sedmnácti letech byla vybrána společností Coca-Cola jako součást jejich mezinárodní kampaně pro výrobek Fanta. Zatímco propagovala kampaň, úspěšně získala diplom z nahrávacího inženýrství. Dokončila i světové turné s The Black Eyed Peas a její hlas je slyšet například v Songs About Girls (I Got It From My Mama) od Will.I.Ama či v The Donque Song od Snoop Dogga.

Dále se objevila ve filmu Znovu 17 se Zacem Efronem a Matthew Perrym. Dále se objevila ve filmech Honey 2, Muse, All Eyez on Me. Od roku 2009 hraje postavu Bonnie, se kterou objevuje čarodějnické nadání v seriálu The Vampire Diaries.

Kat mluví čtyřmi jazyky. Sama napsala a nazpívala písničku s názvem Derailed, která se objevila v jednom z filmu Jean Claude Van Dammea.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Vampire Diaries Bonnie Bennett 2009 2017 8

Filtr seriálů