Kat Graham

Kat Graham

Celé jméno: Katerina Alexandre Hartford Graham
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko
Známé projekty: The Vampire Diaries

Datum narození: 5.9.1989 (28 let)

Kat Graham se narodila ve Švýcarsku. Její otec byl muzikálový producent a pradědeček velvyslancem Libérie. Její rodina se přestěhovala do Los Angeles, Když byly Kat čtyři roky, rodina se přestěhovala do Los Angeles.

Už od šesti let se začala objevovat v reklamách na Barbie, K-Mart, Pop Tarts a Edison. První důležitá role však přišla, když nahradila mladou Christinu Milian v seriálu Movie Surfers.


K jejím menším seriálovým rolím patří účast v seriálech Joan of Arcadia, Like Family, Grounded For Life, Lizzie McGuire, CSI, The O.C., Malcolm in The Middle, Strong Medicine a Hannah Montana. V patnácti letech byla vybrána choreografkou Fatimou na BET Awards jako taneční „křoví“ pro Lil Bow Wow. Tato zkušenost vedla k dalším tanečním příležitostem pro Missy Elliott, Pharrell, Jamie Foxx a choreografy Hi Hat a Michaela Rooneyho.

V sedmnácti letech byla vybrána společností Coca-Cola jako součást jejich mezinárodní kampaně pro výrobek Fanta. Zatímco propagovala kampaň, úspěšně získala diplom z nahrávacího inženýrství. Dokončila i světové turné s The Black Eyed Peas a její hlas je slyšet například v Songs About Girls (I Got It From My Mama) od Will.I.Ama či v The Donque Song od Snoop Dogga.

Dále se objevila ve filmu Znovu 17 se Zacem Efronem a Matthew Perrym. Dále se objevila ve filmech Honey 2, Muse, All Eyez on Me. Od roku 2009 hraje postavu Bonnie, se kterou objevuje čarodějnické nadání v seriálu The Vampire Diaries.

Kat mluví čtyřmi jazyky. Sama napsala a nazpívala písničku s názvem Derailed, která se objevila v jednom z filmu Jean Claude Van Dammea.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.