Laura Berlin

Laura Berlin

Celé jméno: Laura Berlin
Místo narození: Berlín, Německo
Známé projekty: Notruf Hafenkante, Einstein, Vikings: Valhalla

Datum narození: 13.3.1990 (34 let)

Laura Berlin je německá herečka a modelka, která se narodila roku 1990 v Berlíně. Když jí bylo patnáct let, všiml si jí jeden modelingový agent, díky kterému se dostala do světa modelingu. Následně začala cestovat po světě a pózovat pro různé značky a magazíny.

Během modelingu se však i nadále věnovala studiu, během kterého si vyzkoušela i hraní v divadle. Právě díky tomu si nakonec zvolila hereckou kariéru, kterou odstartovala už roku 2009. V té době vystupovala především v německých filmech a seriálech.

Objevila se například v televizních filmech Sněhurka, Vražda Katjy Weissové, Polizeiruf 110 – Eine mörderische Idee a Meine allerschlimmste Freundin či plnohodnotných filmech Rudá jako rubín, Modrá jako safír, Zelená jako smaragd, UFO – Es ist hier, Ronny & Klaid a Bouřlivé léto.

V průběhu let se objevila i v seriálech Alles Liebe, Annette, Blaumacher, Einstein, Breaking Even a Notruf Hafenkante. Nejvíce však na sebe upozornila rolí Emmy Normanské, kterou od roku 2022 hraje v seriálu Vikings: Valhalla.

Foto CC BY-SA 4.0 Superbass, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Vikings: Valhalla Emma Normandská 2022 2024 3

Filtr seriálů