Lloyd Griffith

Lloyd Griffith

Celé jméno: Lloyd Griffith
Místo narození: Grimsby, Velká Británie
Známé projekty: Infinite, Paul Dood's Deadly Lunch Break, Ted Lasso

Datum narození: 5.7.1983 (40 let)

Lloyd Griffith původně vystudoval klasický sborový zpěv na Exeterské univerzitě a v roce 2010 se stal komikem. Začínal ve stand up komedii, poté hrál v krátké komedii Inheritance a v roce 2014 v pořadu BBC Radio 1 Comedy Lounge. Před rokem 2019 Griffith vystupoval jako support na turné Roba Becketta a Jacka Whitehalla.

Griffith zahájil svou televizní kariéru v pořadu BBC Three Taxi to Training, v němž zpovídal profesionální fotbalisty (například Troye Deeneyho, Asmira Begoviče a Dele Alliho), když je vozil na jejich tréninková hřiště. Objevil se také v pořadech BBC, Sky TV a Comedy Central, včetně Drunk History, Rugby's Funniest Moments a Sweat the Small Stuff. Griffith v poslední době často vystupuje v pořadech Comedy Central Live at The Comedy Store, Comedy Central's Roast Battle a E4's 8 out of 10 Cats. Měl také malou opakující se roli v komedii Ted Lasso. V poslední době si zahrál například v seriálech Not Going Out, It's a Sin a Bounty Hunters.

Byl ohlášen jako nový moderátor pořadu Soccer AM, když nahradil Helen Chamberlainovou pro ročník 2017–18. V roce 2019 působil jako moderátor pořadu Flinch, fyzikální gameshow pro Netflix, spolu se Seannem Walshem a Desiree Burchovou. Na stanici BBC2 také uváděl dokument Can You Beat The Bookies, který odhaloval, jak obtížné je dosáhnout zisku ze sázení, a sklidil uznání kritiky.

Mimo stand up comedy a televizní tvorbu je Griffith známý také díky svému seriálu na YouTube Premier League Fan Reactions, jehož týdenní videa pravidelně dosahují až 100 tisíc zhlédnutí.

Foto: Instagram


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Nolly Paul Henry 2023 2023 1

Filtr seriálů