Loan Chabanol

Loan Chabanol

Celé jméno: Loan Chabanol
Místo narození: Paříž, Francie
Známé projekty: Ten třetí, Kurýr: Restart

Datum narození: 30.12.1982 (41 let)

Loan Chabanol je francouzská herečka, umělkyně a modelka, která se narodila roku 1982 v Paříži. V tomto městě i vyrůstala a když jí bylo šestnáct let, stala se z ní modelka. Později zatoužila po tom být herečka, a tak se ve svých 28 letech přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat herectví na Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

Prozatím na svém kontě nemá nijak velké množství rolí. Své první role získala roku 2013, když se objevila například ve filmu Ten třetí, kde zazářila po boku velkých hvězd. Poté se objevila ve filmu Kurýr: Restart, kde ztvárnila Annu. Její prozatím poslední rolí je postava Nory, kterou si zahrála v jedné epizodě seriálu Tales of the Walking Dead.

V současné době se více věnuje umění. Roku 2015 pořádala v New Yorku svou vlastní výstavu. Kromě toho měla výstavu i v Los Angeles a podařilo se jí vydat knihu.

Roku 2020 získala americké občanství. Aktuálně bydlí v Los Angeles, a to se svým přítelem, režisérem Wallym Pfisterem. Herečka má vietnamské, německé a italské předky.

Foto: EuropaCorp


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Tales of the Walking Dead Nora 2022 2022 1

Filtr seriálů