Lou Ferrigno Jr.

Lou Ferrigno Jr.

Celé jméno: Louis Jude Ferrigno Jr.
Místo narození: Santa Monica, Kalifornie, USA
Známé projekty: S.W.A.T.

Datum narození: 10.11.1984 (39 let)

Lou Ferrigno Jr. je americký herec, který se narodil roku 1984 v Kalifornii. Je synem herce Loua Ferrigna a jeho manželky Carly Green, takže měl herectví již v krvi. Díky rodičům je italského, švédského a irského původu. Má sestru Shannu a bratra Brenta.

Vzdělával se na Loyola High School, odkud následně zamířil na Notre Dame v Sherman Oaks. Poté studoval na University of Southern California, kde se věnoval podnikatelskému právu, žurnalistice a komunikaci. Původně se zaměřoval na sportování, ale jakmile se roku 2007 zranil, přehodnotil své priority a začal se soustředit na herectví.

Dnes je sice znám především jako herec, ale kromě toho se věnuje i práci osobního trenéra. Zpočátku se věnoval modelingu a hraní v reklamách, ale následně se naplno ponořil do herectví, když roku 2013 získal svou vůbec první roli.

V současné době má na svém kontě již spoustu rolí, ale většina z nich je velmi nevýrazná. Zahrál si například v seriálech How I Met Your Mother, Teen Wolf a The Young and the Restless. Roku 2016 se objevil v minisérii Rush: Inspired by Battlefield, kde si zahrál Tima McNultyho.

Jeho prozatím největší rolí je postava Donovana Rockera, kterého hraje od roku 2017 v seriálu S.W.A.T. V průběhu toho se objevil například i v seriálech Nicky, Ricky, Dicky & Dawn, 9–1–1, A Place Called Hollywood a Stargirl.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
S.W.A.T. Donovan Rocker 2017 2024 7
How I Met Your Mother Louis 2013 2014 2

Filtr seriálů