Lucas Till

Lucas Till

Celé jméno: Lucas Daniel Till
Místo narození: Fort Hood, Texas, USA
Známé projekty: X-Men, MacGyver

Datum narození: 10.8.1990 (33 let)

Lucas se narodil v Texasu rodičům Daně Lyn, která byla chemikem, a Johnu Marku Tillovi, který se živil jako podplukovník v armádě. Lucas strávil většinu dětství životem v okolí Atlanty a navštěvoval střední školu Kell High School. Už od dětství uměl skvěle napodobovat hlasy a fiktivní postavy, a proto navštěvoval různé dramatické kroužky. Dokonce účinkoval v malých filmových rolích. Svou první větší roli získal ve filmu Walk the Line (2005). Ještě před odmaturováním v roce 2008 si stihl zahrát ve filmu The Hannah Montana Movie, díky čemuž se mu zalíbila kariéra herectví.

Po ukončení školy se Lucas přestěhoval do Los Angeles, kde se začal plně věnovat herectví. Objevil se po boku Jackieho Chana ve filmu Chůva od vedle (2010), avšak svou zatím nejvýraznější filmovou roli získal v roce 2011, kdy se objevil jako Alex Summers, neboli Havok, ve filmové sérii X-Men. Nejvíce jsme si ho mohli užít v díle X-Men: První třída, ale dostal prostor i v dalších pokračováních X-Men: Budoucí minulost a X-Men: Apokalypsa.

V roce 2016 získal svou první velkou seriálovou roli, neboť byl obsazen jako hlavní hvězda rebootu seriálu MacGyver, jenž se vysílal v letech 1985 – 1992. Nového Anguse MacGyvera ztvárňuje právě Lucas Till, a jedná se o speciálního agenta, který se jen tak ničeho nelekne a dokáže si poradit s čímkoliv.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
MacGyver (2016) Angus MacGyver 2016 2021 5

Filtr seriálů