Luke Benward

Luke Benward

Celé jméno: Luke Aaron Benward
Místo narození: Franklin, Tennessee, USA
Známé projekty: Jak jíst smažené žížaly, Miliónový pes, Ravenswood

Datum narození: 12.5.1995 (29 let)

Luke Benward je americký herec, který se narodil roku 1995 ve státě Tennessee. Je synem Aarona a Kendy Benwardových. K herecké kariéře se dostal díky své matce, která je částečnou herečkou, modelkou a učitelkou herectví. Má celkem dvě mladší sestry.

Své první role získal už jako malý chlapec. Jeho první rolí byla postava Davida Moorea, kterého si roku 2002 zahrál ve filmu Údolí stínů. Další dětské role si zahrál ve filmech Co způsobil Winn-Dixie, Jak jíst smažené žížaly, Minuteman a Miliónový pes. Následně jsme ho mohli vidět i ve snímcích Dívka vs. Monstrum, Cloud 9, Field of Lost Shoes a Life of the Party.

Často se však věnuje i seriálům. Roku 2013 si zahrál celkem tři větší seriálové role, když se objevil v seriálech See Dad Run, Good Luck Charlie a Ravenswood. Poté jsme ho mohli vidět roku 2017 v seriálu Still the King, kde si zahrál Lloye Dandersona.

Ve svém volném čase se věnuje sportu, obzvláště má rád fotbal a basketbal. Aktuálně bydlí se svou rodinou v Los Angeles. Kromě toho, že je herec, se také věnuje zpěvu.

Foto: Warner Bros.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Ravenswood Dillon Sanders 2013 2014 1

Filtr seriálů