Mackenzie Crook

Mackenzie Crook

Celé jméno: Paul James Crook
Místo narození: Maidstone, Kent, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Piráti z Karibiku, The Office, Almost Human

Datum narození: 29.9.1971 (46 let)

Mackenzie Crook je anglický herec, který se narodil v Maidstoneu, ale vyrůstal v Dartfordu. Jeho rodiči jsou Michael Crook a Sheila Crook. Jako malý hodně maloval, ale nakonec se dal na dráhu herce.

Své první role se dočkal roku 1996, když si zahrál jednu malou roli. Své opravdu první velké role se dočkal roku 2003, když byl obsazen jako Ragetti do filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Tuto roli si následně zopakoval v dalších dvou pokračováních.


V letech 2001 – 2003 se objevil jako Gareth Keenan v seriálu The Office. Roku 2006 jsme ho mohli vidět v několika různých rolích v seriálu Popetown. Poté následovalo období, kdy se objevoval převážně v seriálových rolích, kde hrál většinou málo viditelné postavy.

Roku 2013 si zahrál Orella v seriálu Game of Thrones. Téhož roku byl obsazen do role Rudyho Loma v seriálu Almost Human. Dále si ještě zahrál v seriálech Ordinary Lies, Detectorists a Watership Down.

Roku 2001 si vzal za ženu Lindsey Crook, se kterou má syna Judea Michaela a dceru Scout Elizabeth.

Foto CC BY 3.0 Conman33, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.