Madison McLaughlin

Madison McLaughlin

Celé jméno: Madison Blaine Favaron
Místo narození: Baton Rouge, Louisiana, USA
Známé projekty: Chicago P.D.Arrow

Datum narození: 5.11.1995 (22 let)

Madison McLaughlin je americká herečka. Narodila se sice v USA, ale má španělské a italské kořeny. Jako malá se věnovala tanci a přála si být herečkou. Díky hodinám hraní a školním představením si začala psát své vlastní filmy a nakonec se roku 2009 poprvé objevila v televizi.

Z počátku se věnovala krátkometrážním filmům a epizodním rolím různých seriálů. První větší role se dočkala roku 2013 v seriálu Major Crimes, kde se objevila jako Kris Slater. Dále se roku 2015 objevila v roli Michelle Sovana v seriálu Chicago P.D. O rok později získala roli Evelyn Sharp v seriálu Arrow.


Madison má sestry Marissu, Mallory a Mahrynn. K tomu má ještě nevlastního bratra Taylora.Foto: CW


Hraje v

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný