Maggie Siff

Maggie Siff

Celé jméno: Margaret Siff
Místo narození: Bronx, New York, USA
Známé projekty: Billions, Mad Men, Sons of Anarchy

Datum narození: 21.6.1974 (49 let)

Rodačka z Bronxu, která je z otcovy strany napůl židovkou, vystudovala angličtinu a později i herectví. Než se přesunula do televize, aktivně se věnovala divadlu, kde slavila velký úspěch a získala několik cen.

Poprvé se na televizních obrazovkách objevila roku 2004 v malých roličkách v seriálech Third Watch a Rescue Me, v epizodních rolích pokračovala i v seriálech Law & Order: Special Victims Unit či Grey's Anatomy. Průlomem pro ni byla postava židovské obchodnice Rachel Menken, jež se stala osudovou láskou Dona Drapera v seriálu Mad Men. V první sérii byla jednou z důležitých postav v letech 2007 až 2008 a poté se v seriálu objevila ještě několikrát v dalších řadách. Ve stejné době se objevila i v několika epizodách seriálu Nip/Tuck, než byla obsazena do role Dr. Tary Knowles v Sons of Anarchy, kde hrála až do roku 2013.

I když se objevila i v několika filmech (Michael Clayton, Funny People, Leaves of Grass, Concussion, The 5th Wave), svůj domov našla v televizi, kde momentálně hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Billions. Maggie Siff si potrpí na soukromí, se svým manželem Paulem Ratliffem má dceru Lucy, která se narodila v dubnu 2014.

Foto: Showtime


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Billions Wendy Rhoades 2016 5
Mad Men Rachel Menken 2007 2015 2

Filtr seriálů