Maggie Siff

Maggie Siff

Celé jméno: Margaret Siff
Místo narození: Bronx, New York, USA
Známé projekty: Billions, Mad Men, Sons of Anarchy

Datum narození: 21.6.1974 (43 let)

Rodačka z Bronxu, která je z otcovy strany napůl židovkou, vystudovala angličtinu a později i herectví. Než se přesunula do televize, aktivně se věnovala divadlu, kde slavila velký úspěch a získala několik cen.

Poprvé se na televizních obrazovkách objevila roku 2004 v malých roličkách v seriálech Third Watch a Rescue Me, v epizodních rolích pokračovala i v seriálech Law & Order: Special Victims Unit či Grey's Anatomy. Průlomem pro ni byla postava židovské obchodnice Rachel Menken, jež se stala osudovou láskou Dona Drapera v seriálu Mad Men. V první sérii byla jednou z důležitých postav v letech 2007 až 2008 a poté se v seriálu objevila ještě několikrát v dalších řadách. Ve stejné době se objevila i v několika epizodách seriálu Nip/Tuck, než byla obsazena do role Dr. Tary Knowles v Sons of Anarchy, kde hrála až do roku 2013.


I když se objevila i v několika filmech (Michael Clayton, Funny People, Leaves of Grass, Concussion, The 5th Wave), svůj domov našla v televizi, kde momentálně hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Billions. Maggie Siff si potrpí na soukromí, se svým manželem Paulem Ratliffem má dceru Lucy, která se narodila v dubnu 2014.

Foto: Showtime


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.