Malcolm-Jamal Warner

Malcolm-Jamal Warner

Celé jméno: Jayson Warner Smith
Místo narození: Atlanta, Georgie, USA
Známé projekty: Cosby Show, Fool's Gold, The Resident

Datum narození: 18.8.1970 (53 let)

Malcolm-Jamar Warner se narodil 18. srpna 1970 v Jersey City v New Jersey. Byl vychován rozvedenou matkou, Pamelou, která mu dělala manažerku, a byl pojmenován po Malcolmu X a po jazzovém pianistovi Ahmadu Jamalovi. Ve věku devíti let projevil zájem o svět showbusinessu, což vedlo k zápisu do hereckých škol. Jeho kariéra jako dětského umělce vedla později k absolvování střední školy The Professional Children's School v New Yorku.

Malcolm-Jamal je americkým hercem, muzikantem, režisérem, producentem a scénáristou. Jeho nejúspěšnější rolí za jeho kariéru byl Theo Huxtable, jediný syn Heathcliffa Huxtabla, kterého hrál Bil Cosby na stanici NBC. The Cosby Show se odehrávala v letech 1984 až 1992 a Malcolm-Jamal se zúčastnil konkurzu až poslední den celostátního hledání na roli Thea a byl vybrán samotným Cosbym.

Zahrál si hned v několika televizních seriálech vracející se role, jako například vězeňského poradce Julia Rowea v šesté sérii právnického seriálu Suits. Na TNT v seriálu Major Crimes ztvárnil poručíka Chucka Coopera, člena specializované vyšetřovací sekce LAPD. Také si zahrál roli důstojníka Jamese Bagwella na stanici Amazon Prime v seriálu Sneaky Pete. Momentálně hraje Dr. AJ Austina v lékařském seriálu The Resident.

Foto: Twitter Malcolma-Jamala Warnera


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Resident AJ Austin 2018 6

Filtr seriálů