Marc Singer

Marc Singer

Celé jméno: Marc Singer
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Pán šelem, VArrow

Datum narození: 29.1.1948 (76 let)

Kanadský herec Marc Singer se narodil roku 1948 ve Vancouveru, ale vyrůstal v Corpus Christi v Texasu. Jeho otec Jacques Singer byl dirigentem a jeho matka Leslie koncertní pianistkou. Marc má bratry Claudea a Greggoryho a sestru Lori, která je herečka. Jeho bratranec Bryan je pro změnu filmový producent.

Svou kariéru zahájil roku 1973, ale za celou dobu své herecké kariéry se nedokázal proslavit, protože se převážně objevoval v menších seriálových i filmových rolích.

Za jeho větší role se dají považovat postavy ve filmech Mořský vlk, Determination of Death, Smrtící skály či Lásky v resortu. Hlavní roli si zahrál v sérii filmů Pána šelem. V prvním díle sehrál mladého potomka rodičů královského původu Dara, který se stane pánem šelem. Film měl dvě pokračování, ve kterém se Marc Singer taktéž objevil a opět ztvárnil titulní roli.

Kromě mnoha dalších rolí se objevil v několika seriálech, kde však ztvárnil epizodní role. Poměrně větší role se nabídla v seriálech V z roku 1984 a Arrow z roku 2012.

Dlouhou dobu byl ve sňatku s herečkou Haunani Minn, která zemřela v listopadu roku 2014.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Arrow Matthew Shrieve 2015 2015 1

Filtr seriálů