Marguerite MacIntyre

Marguerite MacIntyre

Celé jméno: Marguerite MacIntyre
Místo narození: Detroit, Michigan, USA
Známé projekty: Kyle XY, The Vampire Diaries

Datum narození: 11.5.1965 (52 let)

Marguerite MacIntyre je americká, televizní herečka, která se narodila roku 1965 v Detroitu. Hrát začala už ve svých šestnácti letech, kdy se objevila v divadelních vystoupeních. Během své kariéry se objevila ve spoustě seriálech a několika filmech, kde však většinou ztvárnila vedlejší a velmi malé role.

Televiznímu herectví se věnuje od roku 1994. Její první velkou rolí byla postava Nicole Trager ze seriálu Kyle XY, kde se objevila v letech 2006 – 2009. Hned po ukončení seriálu Kyle XY byla obsazena do seriálu The Vampire Diaries, kde si zahrála šerifku Elizabeth Forbes.


Kromě herectví se věnuje i psaní scénářů. Napsala například scénář k 44 dílům seriálu The Originals, který je sesterským seriálem The Vampire Diaries. Dále napsala několik epizod seriálů Containment a Casual.

V letech 1990 – 2000 byla provdaná za Marcose Siegu. Od roku 2007 je ženatá s Cary Lalondem.

Foto: CW


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.