Marnette Patterson

Marnette Patterson

Celé jméno: Marnette Provost Patterson
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Something So Right, Movie Stars, Charmed

Datum narození: 26.4.1980 (44 let)

Marnette Patterson je americká herečka, která se narodila roku 1980 v Kalifornii. V Los Angeles, odkud pochází, ji vychovávala pouze její matka. Je jedináček. Z její rodiny můžeme znát její tetu Danu Dillaway, která se jako malá taktéž věnovala herectví.

Hereckou kariéru odstartovala už ve svých šesti letech, tedy roku 1986. Objevila se již ve spoustě filmech a seriálech, několikrát se dokonce dočkala velkých rolí. Co se týče filmů, můžeme ji znát z komedií Sexy tým a The Beautiful Ordinary nebo z akčních filmů Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel a Nebezpečné hry 4.

Svou první velkou seriálovou roli si zahrála v Something So Right, kde se v letech 1996–1998 objevila jako Nicole Farrell. Následně se v letech 1999–2000 objevovala v seriálu Movie Stars, kde si zahrála Lori Lansford. Znát ji můžeme i ze seriálu Charmed, kde si zahrála poměrně nesympatickou Christy Jenkins.

V poslední době se věnuje různým filmovým rolím, nicméně se nijak moc nedokázala prosadit. Aktuálně žije se svým manželem Jamesem Verzinem, se kterým má syna Hudsona a dceru London. Ráda přispívá na ochranu zvířat a ve volném čase se věnuje zpěvu, jízdě na koni, turistice, kickboxu a vaření.

Foto CC BY-SA 2.0 RedCarpet­Report, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed Christy Jenkins 2006 2006 1

Filtr seriálů