Matt Schulze

Matt Schulze

Celé jméno: Matthew Steven Schulze
Místo narození: St. Louis, Missouri, USA
Známé projekty: Rychle a zběsile

Datum narození: 3.7.1972 (51 let)

Matt Schulze se narodil v St. Louis ve státu Missouri. Když mu bylo šestnáct, přestěhoval se do Atlanty, kde chodil na profesionální hodiny hraní na kytaru na prestižní Atlantský hudební institut. O rok později se vrátil zpátky do St. Louis. V roce 1992 se přestěhoval do Los Angeles, aby se mohl stát studiovým hudebníkem, ale místo toho se začal věnovat modelingu a hraní.

Svůj velký debut si odbyl v roce 1998 v akčním filmu Blade, kde hrál Crease. Také se objevil v jednom díle Charmed, kde jeho postava navštěvovala sny žen a zabíjela je v nich. V roce 1999 získal hlavní roli ve filmu Dementia. Dalším filmem byla teenagerovská komedie Boys and Girls, kde měl malou roli Paula. V roce 2001 hrál v Donward Angel a prvním filmu ze světa Rychle a zběsile. Další rok se vrátil do filmu Blade II, kde hrál upírského asasína Chupu; a také získal další roli padoucha ve filmu The Transporter. V roce 2004 se objevil ve filmu Torque.

Od té doby se objevil ve filmech The Heart Is Deceitful Above All Things, Seven Mummies a Final Move. Také se objevil jako host v seriálu CSI: Miami a Law & Order: Special Victims Unit. V roce 2007 se objevil ve dvou filmech, The Flock a Mr. Brooks. V roce 2008 napsal, režíroval a zahrál si v webovém filmu The Acquirer. V roce 2011 se vrátil do světa Rychle a zběsile v pátém díle jako Vince.

Filtr seriálů