Megan Stalter

Megan Stalter

Celé jméno: Megan Stalter
Místo narození: Cleveland, Ohio, USA
Známé projekty: Hacks, The Megan Stalter Show, Ms. Rodeo Disco

Rok narození: 1990 (34 let)

Stalter se narodila v Clevelandu, kde žila do svých 12 let. Poté se přestěhovala se svou rodinou a žila v Daytonu, Huber Heights a Centerville, Ohio. Byla vychována v letniční církvi. Navštěvovala Wayne High School, kde byla součástí dramatického klubu, zkoušela každou hru, ale nikdy nedostala hlavní roli. Po absolvování střední školy navštěvovala Sinclair Community College a později Wright State University, ale odešla, aby znovu zkusila herectví.

Začala dělat skeče a improvizační komedie v Daytonu a brzy poté se přestěhovala do Chicaga, aby se věnovala komedii na plný úvazek. Často spolupracuje se svým bratrem Nickem a jeho ženou Destiny.

V roce 2019 se přestěhovala do New Yorku a získala manažera. Newyorský časopis jí označil za jednu z komiček, které byste měli a budete znát v roce 2019 a v roce 2020 ji kritik The New York Times Jason Zinoman prohlásil za nejnovější hvězdu skečové komedie a napsal: „V neustále se měnícím ekosystému mladých umělců na Twitteru a Instagramu, nejdůležitější hlas, který se objevil během této úzkostné, izolační chvíle je hlas Meg Stalter.“

Foto: Instagram Megan Stalter


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Hacks Kayla 2021 2

Filtr seriálů