Mercedes Mason

Mercedes Mason

Celé jméno: Mercedes Masöhn
Místo narození: Linköping, Östergötland, Švédsko
Známé projekty: The Finder, 666 Park Avengue, Fear the Walking Dead

Datum narození: 3.3.1983 (41 let)

Mercedes Mason se narodila roku 1983 ve městě Linköping ve Švédsku. Když jí bylo 12 let, tak se se svými rodiči přestěhovala do USA a zde bydleli v Chicagu. V Americe si ji všimla modelingová agentura Ford modeling, proto se začala věnovat kariéře modelky. Následně chodila na vysokou školu, kde studovala psychologii.

Během studia na vysoké škole šla na herecký konkurz a získala roli ve filmu Rudý písek z roku 2009. Brzy poté si zahrála ve filmu Quarantine 2: Terminal. V té době se taktéž věnovala seriálům, kde však hrála jen epizodní role. Jednalo se například o role v seriálech One Life to Live, Three Rivers či Chuck.

Roku 2012 získala jednu z hlavních rolí v seriálu The Finder, kde si zahrála Isabelu Zambadu. Seriál po jedné řadě skončil, proto se hned upsala do role Louise Leonard v seriálu 666 Park Avenue. Tento seriál byl opět neúspěšný a po první sérii skončil.

Po dvou neúspěšných seriálech se opět dala na filmy a zahrála si ve filmech Maturita s překážkami, Slighty Single in L.A. a Sniper 5: Legacy. Od roku 2015 ji budeme vídat v seriálu Fear the Walking Dead, kde hraje Ofelii Salazar.

Mercedes Mason je vdaná za Davida Denmana, který je taktéž hercem.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Fear the Walking Dead Ofelia Salazar 2015 2017 3
NCIS: Los Angeles Talia Del Campová 2014 2019 4
666 Park Avenue Louise Leonard 2012 2013 1

Filtr seriálů