Michael Stahl-David

Michael Stahl-David

Celé jméno: Michael Stahl-David
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: The Black Donnellys, Narcos, Almost Family

Datum narození: 28.10.1982 (41 let)

Michael Stahl-David je americký herec, který se narodil roku 1982 v Chicagu. Jeho rodiče se živí jako lékaři a má mladší bratry Erica a R. Andrewa. Studoval na Lincoln Park High School a Columbia College Chicago a předtím, než se začal věnovat herecké kariéře, kreslil graffiti.

Své první role získal už na začátku 21. století, nicméně se své kariéře začal opravdu věnovat až od roku 2007. Mezi jeho první velké role patří postava Seana Donnellyho, kterého si zahrál v seriálu The Black Donnellys. Poté zamířil do filmu Monstrum, kde si střihl Roba Hawkinse.

Jeho další větší rolí se stala postava Stevena Fostera, kterého si roku 2010 zahrál v seriálu My Generation. Poté následovaly především epizodní seriálové role, které střídal s postavami z filmů The Bounceback, Futurologický kongres, Take Care, In Your Eyes, Just in Time for Christmas a LBJ.

Roku 2015 se objevil v minisérii Show Me a Hero jako Jim Surdoval a roku 2017 se prosadil v seriálu Narcos jako Chris Feistl. Následně jsme ho mohli vidět v seriálech The Deuce a Chambers, kde si střihl výraznější vedlejší role. Od roku 2019 působí v seriálu Almost Family, kde vystupuje jako Donovan.

Foto CC BY 2.0 James Jeffrey, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Kenneth 2018 2018 1
Narcos Chris Feistl 2017 2017 1

Filtr seriálů