Mo Collins

Mo Collins

Celé jméno: Maureen Ann Collins
Místo narození: Minneapolis, Minnesota, USA
Známé projekty: MADtv, Parks and Recreation, Lady Dynamite

Datum narození: 7.7.1965 (58 let)

Mo Collins je americká herečka a komička, která se narodila roku 1965. Vystupuje především v seriálech, ale sem tam ji můžeme spatřit v nějaké té filmové komedii. Vzdělávala se na Armstrong High School v Plymouthu a absolvovala herecký program v rodném Minneapolis.

Kariéru odstartovala roku 1998 seriálem MADtv, kde hrála až do roku 2016. Během toho měla spoustu jiných rolí, mezi které patří například postavy ze seriálů Invader ZIM, Arrested Development, Ned's Declassified School Survival Guide, King of the Hill, According to Jim a Men of a Certain Age.

V letech 2009–2015 se několikrát objevila v seriálu Parks and Recreation jako Joan Callamezzo. Roku 2012 jsme ji mohli vidět v seriálu Ave 43 jako Joy Maybower. Poté se ještě objevila v seriálech Lady Dynamite, kde hrála Susan, a Fear the Walking Dead, kde hrála Sarah.

Z výše uvedených seriálů lze poznat, že se příležitostně věnuje dabování animovaných postav. Takové postavy ještě namluvila například v seriálech Family Guy, Clash-A-Rama!, Sheriff Callie's Wild West či F is for Family. Dále jsme její hlas mohli slyšet i v některých videohrách.

V letech 1993–2009 byl jejím mužem Jimi Englund, se kterým má syna Cullena Jamese Englunda. Nyní je jejím manželem herec Alex Skuby, se kterým je od roku 2013.

Foto: ABC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Fear the Walking Dead Sarah Rabinowitz 2018 2022 4

Filtr seriálů