Natalie Dreyfuss

Natalie Dreyfuss

Celé jméno: Natalie Rachel Dreyfuss
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Rita Rocks, The Originals, The Flash

Datum narození: 25.2.1987 (37 let)

Natalie Dreyfuss je americká herečka, která se narodila roku 1987. K herectví měla blízko už odmala, protože téměř každý člen její rodiny měl s hereckým průmyslem něco společného. Zatímco její otec Lorin je příležitostným hercem, tak se její matka Kathy živí prací kostymérky. Z její rodiny je však jednoznačně nejznámější její strýc Richard, který má na svém kontě již více jak sto rolí.

Kariéru odstartovala už jako malé dítě, ale profesionálně se jí začala věnovat až od roku 2007. Svou první velkou roli získala v seriálu Rita Rocks, kde si v letech 2008–2009 zahrála Halli Clemens. Dále se objevila i ve filmu Hledá se chůva, kde ztvárnila Emily Chandler.

I její další velké role jsou především seriálové. Zatímco se v letech 2010–2011 věnovala postavě Julie v seriálu Glory Daze, tak se později, a to konkrétně v letech 2012–2013 věnovala postavě Chloe v seriálu The Secret Life of the American Teenager. Krátce se objevila i v seriálu True Blood, kde si zahrála nepojmenovanou­ dívku.

Po větší roli v seriálu Aim High se objevila v seriálu The Originals, kde si v letech 2014–2015 zahrála Cassie, jejíž tělo však okupovala čarodějka Esther. Následně zamířila do seriálu Still the King, kde si zahrála Leiu. Roku 2020 jsme ji mohli vidět v seriálu The Flash, kde si zahrála Sue Dearbon.

Její rodina je židovského vyznání, přičemž z její rodiny známé více členů než výše uvedené rodiče a strýce. Zároveň je vnučkou Normana a Geraldine, sestrou Allyson a Justina a sestřenicí Bena, Emily a Harryho Spencera.

Foto CC BY-SA 4.0 NatalieDre­yfuss, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Flash Sue Dearbon 2020 2022 3

Filtr seriálů