Natalie Hall

Natalie Hall

Celé jméno: Natalie Elise Hall
Místo narození: Vancouver, Kanada
Známé projekty: Star-Crossed, All My Children, Charmed

Datum narození: 25.1.1990 (34 let)

Natalie Hall je kanadská herečka a zpěvačka, která se narodila a vyrůstala se svými dvěma bratry ve Vancouveru. Její matka byla baletkou. Hall hrála na škole fotbal v týmu, ve kterém byla jedinou dívkou.

Později se přestěhovala do New Yorku, aby zde hrála na Broadwayi. Svoji první roli tu ztvárnila v produkci A Chorus Line, kde si zahrála postavu jménem Val. V roce 2010 se přestěhovala do Los Angeles, aby získala i nějaké televizní role.

Zlom v její kariéře přišel s rolí Colby v seriálu All My Children. Další významnější role přišla se seriálem Pretty Little Liars, kde ztvárnila Kate. Hlavní roli pak dostala v roce 2014 v seriálu Star-Crossed, kde si zahrála Taylor. Další významnou roli pak získala v roce 2018 v seriálu Charmed, zde ztvárnila Lucy.

Kromě toho jsme ji mohli vidět i v seriálech jako Drop Dead Diva, True Blood, Shades of Blue nebo UnREAL. Herečka se objevila také v několika filmech.

Hall je též zpěvačkou a vystudovala tanec na London Academy of Ballet. Navíc k filmu z roku 2010 Rising Stars, kde ztvárnila Brennu, nazpívala píseň s názvem „Better with You“, k níž později vyšel i videoklip.

Foto CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed (2018) Lucy 2018 2019 1

Filtr seriálů