Naya Rivera

Naya Rivera

Celé jméno: Naya Marie Rivera
Místo narození: Santa Clarita, Kalifornie, USA
Známé projekty: Glee, Mad Families

Datum narození: 12.1.1987 (30 let)

Rivera má portorické, afroamerické a německé předky a pochází z všestranně talentované rodiny. Její matka se v mládí přestěhovala do Los Angeles, aby se stala modelkou a Nayu začal už v jednom roce zastupovat stejný agent, který zastupoval její matku. Její mladší bratr je profesionálním hráčem amerického fotbalu a její sestra je modelka.

Rivera se ve svých čtyřech letech objevila v sitcomu The Royal Family a do roku 2009 se objevovala v řadě filmů a seriálu včetně The Fresh Prince of Bel-Air a Pobřežní hlídky.


Právě v roce 2009 získala roli Santany Lopez v seriálu Glee, kde setrvala až do jeho konce v roce 2015. V roce 2017 si pak zahrála v komedii Mad Families po boku Charlieho Sheena.


Hraje v

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný