Pearl Thusi

Pearl Thusi

Celé jméno: Sithembile Xola Pearl Thusi
Místo narození: Durban, Jihoafrická republika
Známé projekty: Lip Sync Battle Africa, Tremors 5: Bloodlines, Quantico

Datum narození: 13.5.1988 (36 let)

Pearl vystudovala sociální komunikace na Jihoafrické univerzitě v Pretorii. Jako modelka byla tváří několika reklam, např. Vodacom (jihoafrický Vodafone), Danone nebo Toyota. V jihoafrické televizi začala v roce 2006 jako moderátorka pořadu pro děti. Hraní si poprvé vyzkoušela v roli sirotka v dramatickém seriálu Zone 14 (2011–2012) a objevila se i v dalších jihoafrických seriálech jako Soul City, Rhythm City a Family Bonds. Hlavní roli ztvárnila v jihoafrické telenovele Isidingo (2013).

V roce 2015 byla obsazena do filmu Tremors 5: Bloodlines, který šel rovnou na DVD. Na MTV Africa právě moderuje pořad Lip Sync Battle Africa. Zatím největším úspěchem a zároveň debutem na americké televizní obrazovce je pro Pearl role Dayany Mampasi v druhé sérii dramatu Quantico. Jak sama řekla, je to „příležitost ukázat africký talent. Jsem pyšná, že můžu reprezentovat nejen svou zemi, ale celý kontinent.“

Pearl je spoluvlastníkem modelingové agentury Ayana Africa. Letos v srpnu se zasnoubila se sportovním moderátorem Walterem Mokoenou, se kterým má dceru.

Autor profilu: @Zuzi.K


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Quantico Dayana Mampasi 2016 2017 1

Filtr seriálů