Rae Gray

Rae Gray

Celé jméno: Rae Gray
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: Fear the Walking Dead

Datum narození: 4.7.1992 (25 let)

Rae Gray se narodila roku 1992 v Chicagu, kde začala ve svých čtyřech letech hrát v různých divadlech. Později se kromě divadla začala věnovat i filmům a seriálům, kvůli čemuž pobývá střídavě v Chicagu, New Yorku a Los Angeles. Roku 2014 úspěšně ukončila vysokou školu v Chicagu. Má staršího bratra jménem Zach Gray, který je taktéž herec.

Zatím se neobjevila v žádné větší filmové či televizní roli. Její zatím nejznámější postavou je Gretchen Trimbol, kterou roku 2017 ztvárnila v seriálu Fear the Walking Dead. Kromě toho se objevila i v několika filmových kraťasech.


Když se zrovna nevěnuje hraní, tak si ráda něco přečte, napíše či zazpívá. Věnuje se hraní na kytaru, ráda tancuje a sem tam si zahraje basketbal. Je o ní známo, že má ráda sportovní kluby z Chicaga, a proto je propaguje.

Foto: AMC


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.