Rahul Kohli

Rahul Kohli

Celé jméno: Rahul Kohli
Místo narození: Londýn, Anglie, Spojené království
Známé projekty: iZombie, The Haunting of Bly Manor, Midnight Mass

Datum narození: 13.11.1985 (38 let)

Rahul Kohli se narodil v Londýně do hinduistické rodiny, jeho matka pochází z Thajska a otec z Keni. do rodiny s asijským původem. Začal hrát už v raném věku ve školních hrách. V 17 letech se rozhodl, že se drama stane jeho hlavním zaměřením a začal studovat na Uxbridge College, kde studoval herectví. Stal se součástí Královského národního divadla, kde si zahrál např. v díle Williama Shakespeara Jindřich V.

Po dokončení školy začíná s hraním v reklamách a televizních seriálech, ale jedná se zatím pouze o epizodní role. Nepřestává se však věnovat hraní v divadle. Krátce poté, co se přestěhuje do Los Angeles, získává jednu z hlavních rolí v americkém seriálu iZombie, což je zatím jeho největší role.

V roce 2020 se objevil v druhém dílu netflixovské hororové série The Haunting s podtitulem The Haunting of Bly Manor, kde si střihnul šéfkuchaře Owena, který se stane zajatcem sídla Bly. V kolaboracích s režisérem a scenáristou Mikem Flanaganem následně pokračoval a získal tak jednu z dalších velkých úloh. V minisérii Midnight Mass si zahrál šerifa Shabazze, kterému se nelíbí, jak tajemný kněz vymyje mozky obyvatelům ostrova Crockett.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
iZombie Ravi Chakrabarti 2015 2019 5

Filtr seriálů