Roberta Colindrez

Roberta Colindrez

Celé jméno: Roberta Colindrez
Místo narození: Monterrey, Mexico
Známé projekty: I Love Dick, The DeuceVida

Datum narození: 18.5.1986 (37 let)

Roberta Colindrez je mexická herečka, která se narodila roku 1986 v Monterrey. Je dcerou honduraského otce a argentinské matky, kteří kromě ní vychovávali i jejího bratra. Dlouhou dobu bydlela v Texasu, přičemž následně se přestěhovala do New Yorku.

Do New Yorku zamířila z toho důvodu, že tu chtěla rozjet hereckou kariéru. O té snila už od chvíle, kdy jako puberťačka navštěvovala divadelní kroužky. Prvních rolí se dočkala v divadlech, ve kterých začala působit od roku 2006.

V seriálech a filmech se začala objevovat od roku 2011, nicméně v nich nenašla příliš velké množství větších rolí. Poprvé na sebe dokázala upozornit v seriálu I Love Dick, ve kterém se v letech 2016–2017 objevila jako Devon. Následně začala od roku 2018 působit v seriálu The Deuce, kde až do následujícího roku hrála Irene. Další velké role se dočkala taktéž roku 2018, tentokrát v seriálu Vida, kde hraje Nico.

Herečka prozradila, že je lesbička. Často proto hraje postavy, které mají takovou sexuální orientaci.

Foto CC BY 2.0 Montclair Film, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Irene 2018 2019 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů