Sandra Prosper

Sandra Prosper

Celé jméno: Sandra Prosper
Místo narození: Port-au-Prince, Haiti
Známé projekty: First Monday, Charmed

Datum narození: 23.2.1978 (46 let)

Sandra Prosper je herečka, která se narodila na Haiti. Když jí byly čtyři roky, tak se společně se svou rodinou přestěhovala do USA, kde bydlela konkrétně v Englewoodu v New Jersey. Její otec se tu živil jako doktor, zatímco její matka pracovala jako zdravotní sestra. Má celkem čtyři sourozence, přičemž dva z nich jsou starší než ona.

Po vystudování střední školy byla přijata na Newyorskou univerzitu, kde se věnovala politologii. Během studia na vysoké škole si jí všimli fotografové a modelingoví agenti, kteří jí nabídli práci. Prosper tak mohla začít pracovat pro několik známých značek.

Díky své lásce k módě se nakonec začala zajímat o herectví, ke kterému se dostala v roce 1998, i když se původně chtěla stát právničkou. Jako herečka se však nikdy nedokázala pořádně prosadit. Její první větší rolí byla postava Kayly Turner, kterou si roku 2002 zahrála v seriálu First Monday.

Následně se jí podařilo získat roli v seriálu Charmed, kde v letech 2003–2005 vystupovala jako Sheila Morris. Poté se ještě objevila například v několika dílech seriálu The Young and the Restless.

Kromě angličtiny ovládá plynule francouzštinu a kreolštinu. V Los Angeles si otevřela obchod s potravinami, který se stal populární. Ve volném čase ráda vaří či cestuje. Mezi její nejoblíbenější města patří Paříž a New York.

Foto: The WB


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed Sheila Morris 2003 2005 3

Filtr seriálů