Sarah Jeffery

Sarah Jeffery

Celé jméno: Sarah Jeffery
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Charmed, Wayward Pines, Shades of Blue

Datum narození: 3.4.1996 (28 let)

Sarah Jeffery je kanadská herečka, zpěvačka a tanečnice, která se narodila ve Vancouveru. Její otec je Afroameričan a matka patří k potomkům původních obyvatel Kanady. Sarah od svých tří let zpívala, tancovala a hrála v muzikálech a divadelních představeních. Když zrovna nehraje, vystupuje se svou taneční skupinou jménem Body.

Hereččině kariéře prospěla role v pilotu seriálu Aliens in the House vysílaného na stanici Cartoon Network. Nedlouho poté získala hlavní roli v seriálu Rogue, kde ztvárnila postavu jménem Evie Travis. Později se objevila v seriálu Wayward Pines jako Amy a v roce 2015 si zahrála princeznu Audrey v televizním filmu Descendants a tuto roli si zopakoval v animovaném spinoffu tohoto filmu s názvem Descendants: Wicked World.

Na začátku roku 2016 získala jednu z hlavních rolí v seriálu Shades of Blue, v němž ztvárnila Cristinu Santos a kde si zahrála po boku Jennifer Lopez. Tentýž rok zazářila i v komediálním filmu Be Somebody a na jaře roku 2018 byla obsazena do rebootu seriálu Charmed jako Maggie Vera.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed (2018) Maggie Vera 2018 2022 4

Filtr seriálů