Sarah Lancaster

Sarah Lancaster

Celé jméno: Sarah Michelle Lancaster
Místo narození: Overland Park, Kansas, USA
Známé projekty: Chuck, Everwood, Witches of East End

Datum narození: 12.2.1980 (44 let)

Lancaster se narodila 12. února 1980 a vyrostla v Overland Parku v Kansasu vedle svého mladšího bratra Daniela. Matka, Barbara, byla v domácnosti a otec, Michael, byl realitní agent. Kvůli otcově práci se museli Lancasterovi přestěhovat do města Mission Viejo v Kalifornii, kde Sarah chodila do kurzů hraní s R. J. Adamsem.

Schopný agent zajistil pro Sarah v roce 1993 první stálou seriálovou roli v Saved by the Bell: The New Class. Během té doby chodila na vysokoškolské kurzy na University of California, Irvine, aby urychlila dokončení střední školy. Po dokončení New Hart Jr. High se přestěhovala do Los Angeles, aby se posunula ve své kariéře.

Sarah účinkoval jako host v několika seriálech jako Sabrina – mladá čarodějnice, Dawsonův svět, That 70s Show, Scrubs a Kriminálka Las Vegas. Také hrála dvě opakující se role, v seriálu Everwood jako Madison Kellner a v seriálu Boston Public.

K jejím největším rolím patří asi doktorka a sestra hlavní postavy, Chucka, Ellie Bartowski v NBC akčním komediálním seriálu Chuck.

Více než osm let profesionálně tančí jazz a funk.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Chuck Ellie Bartowski-Woodcomb

Filtr seriálů