Scottie Thompson

Scottie Thompson

Celé jméno: Susan Scott Thompson
Místo narození: Richmond, Virginia, USA
Známé projekty: NCIS, Graceland

Datum narození: 9.11.1981 (42 let)

Scottie Thompsonová se narodila v roce 1981 v Richmondu ve Virginii. Od útlého věku se začala věnovat baletu, jazzu a modernímu tanci. Po mnoho let tancovala pro studio the Richmond Ballet. Na Harvardu získala titul z literatury. Na univerzitě tančila v Harvadském baletním studiu a zahrála si v mnoha divadelních společnostech.

Po vystudování získala první roli v televizní show Brotherhood. Hostující role měla poté v několika seriálech, než získala větší roli v seriálu NCIS. Tam si zahrála dr. Jeanne Benoitovou, přítelkyni Tonyho DiNozzy (Michael Weatherly) a dceru Reneho Benoita. V této roli se objevila ve většině dílech 4. řady a ve dvou dílech 5. řady. Poté si zahrála v nezávislém filmu Pornstar (2008). Hostující role měla v Shark (2007), CSI: NY (2007) a Eli Stone (2008).

V menší roli jste ji také mohli zahlédnout v Abramsově Star Treku. V únoru 2010 byla obsazena do mimozemského apokalyptického filmu Skyline. V roce 2013 byla obsazena do seriálu Graceland, kde hrála Lauren Kincadeovou. V roce 2015 se vrátila do NCIS jako dr. Jeanne Benoitová.

Foto: CC BY-SA 4.0 Toglenn, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS Jeanne Benoitová 2006 2016 3

Filtr seriálů