Sean Murray

Sean Murray

Celé jméno: Sean Harland Murray
Místo narození: Bethesda, Maryland, USA
Známé projekty: NCIS

Datum narození: 15.11.1977 (45 let)

Sean Murray se narodil 15. listopadu 1977 v Marylandu. Jeho matka je Australanka, takže vyrůstal střídavě v USA a Austrálii. Ve čtrnácti letech začal dostávat první televizní role. V TV filmu Backfield in motion hrál po boku Toma Arnolda.

O dva roky později následoval seriál Harts of the west, ve kterém si zahrál roli Zana Greye. Zde se také poprvé setkal s Markem Harmonem, se kterým později hrál v NCIS. Mark Harmon zde v jednom díle hrál opilého šaška z rodea.

Po epizodních rolích v seriálech Emergency room, Boston public nebo JAG, dostal hlavní roli v seriálu The random years. Seriál ovšem nepochodil a byl brzy zrušen. Po tomto seriálu se mu dostává návrhu jeho nevlastního otce, známého producenta Donalda P. Bellisaria, na hostitelskou roli v seriálu NCIS. Přijímá ji a následně se jeho postava zalíbí na tolik, že od druhé série již patří k postavám hlavním a dnes si bez něj již seriál nedokážeme představit.

Sean je, stejně jako postava, kterou ztvárňuje v NCIS, počítačovým nadšencem a kutilem. Má bratra Chada, nevlastního bratra Nicholase, Michael a nevlastní sestru Troian Bellisario, se kterou si zahrál i v NCIS. Hrála jeho sestru. Jinak je známá ze seriálu Pretty Little Liars, ve kterém hraje hlavní roli Spencer Hastings.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS Tim McGee 2003 2023 20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů