Seana Kofoed

Seana Kofoed

Celé jméno: Seana Kofoed
Místo narození: Wilmette, Illinois, USA
Známé projekty: Men in Trees, Donna's Revenge, American Princess, Claws, NCIS: Hawai'i

Datum narození: 13.8.1970 (53 let)

Seana Kofoed je americká televizní a divadelní herečka. Narodila se v roce 1970 ve Wilmette ve státě Illinois. Vyrostla u Chicaga a chodila na střední školu New Tier. Poté vystudovala Severozápadní univerzitu a Královské národní divadlo v Londýně. Svoji divadelní kariéru započala v Chicagu, kde se objevovala v divadelních hrách v divadlech Goodman Theatre, the Court Theatre a Victory Gardens Theater. Následně se přestěhovala do New Yorku.

V New Yorku se stala známou z produkcí z Broadwaye i mimo něj. Postupně se z divadla přesunula i do televize. Objevila se v jednom díle Law & Order: Special Victims Unit a propůjčila svůj hlas malé roli ve filmu Příběh žraloka. V roce 2004 získala hlavní roli v seriálu Windy Acres, který skončil po první řadě. Lépe zaujala v opakující roli v úspěšném seriálu Men in Trees, kde hrála nejlepší kamarádku titulní postavy Marin, kterou hrála Anne Heche. Po skončení seriálu měla opakující roli v seriálu Vamped Out a hlavní roli v Donna's Reven­ge, ale oba seriály byly propadáky.

V roce 2014 si zahrála ve třech dílech nekonečného seriálu The Young and the Restless. V roce 2019 se na ni usmálo štěstí a získala hlavní roli v seriálu American Princess a opakující roli v seriálu Claws. Od roku 2021 má opakující roli v seriálu NCIS: Hawai'i.

Je vdaná za herce Jasona Antoona.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS: Hawai'i Carla Chaseová 2021 2024 3

Filtr seriálů