Sebastian De Souza

Sebastian De Souza

Celé jméno: Sebastian Denis de Souza
Místo narození: Oxford, Oxfordshire, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: The Borgias, Recovery RoadSkins

Datum narození: 19.4.1993 (31 let)

Sebastian je sice rodilý Brit, jeho otec je však portugalosko-indického původu, čímž se vysvětluje jeho ne zcela britské jméno a zjev.

Již od dětství ho zajímalo umění, a to nejen to herecké, má rád také hudbu (hraje na několik hudebních nástrojů a má velmi slušný tenor) a věnuje se psaní scénářů. Od 11 let se o herectví začal zajímat aktivně a zahrál si v mnoha školních inscenacích. Průlomovou se pro něj stala role Mattyho Levana v kultovním seriálu Skins, kterou získal v 17 letech. V roce 2012 rozšířil herecký ansámbl seriálu The Borgias, kde zůstal až do finální epizody. V roce 2016 se objevil v seriálu Recovery Road.

Prosadil se již také jako scenárista – v roce 2016 vznikl film podle scénáře, na kterém se podílel, s názvem Kids in Love. Ve filmu si také zahrál.

Sebastian má staršího bratra jménem Tristan. Společně se svou rodinou vede lekce herectví pro děti mezi 9 a 16 lety. Je také patronem nadačního fondu divadla Globe v Londýně, který sponzoruje herecké projekty pro děti po celé Británii.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Great Leo Voronsky 2020 2020 1
The Borgias Alfonso d'Aragona 2012 2013 2

Filtr seriálů